
| Sehlopha: | Kenyelletso ea mantlha |
| Letoto: | A |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | 0.14- 4.0 mm2 |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | AWG 26 ~ 12 |
| Lekanyeditswe hona jwale: | 16 A |
| Motlakase o lekantsoeng: | 250V |
| Motlakase oa pulse o lekantsoeng: | 4KV |
| Boemo ba tšilafalo: | 3 |
| Motlakase o lekantsoeng o latela UL/CSA: | 600 V |
| Impedance ea ho kenya: | ≥ 10¹º Ω |
| Khanyetso ea ho ikopanya: | ≤ 1 mΩ |
| Bolelele ba mothapo: | 7.5mm |
| Mocheso o fokotsang: | -40 ~ +125 °C |
| Palo ea lintho tse kenyellelitsoeng | ≥ 500 |
| Boitsebiso (Kenya): | Polycarbonate (PC) |
| 'Mala (Kenya): | RAL 7032 (Molora oa majoana) |
| Lisebelisoa (lipini): | Motsoako oa koporo |
| Bokaholimo: | Sekoahelo sa silevera/khauta |
| Tekanyetso ea ho thibela lelakabe la thepa ho latela UL 94: | V0 |
| RoHS: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| Mokhelo oa RoHS: | 6(c): Metswako ya koporo e na le lead e fihlang ho 4% |
| Boemo ba ELV: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| RoHS ea Chaena: | 50 |
| Lintho tsa REACH SVHC: | E |
| Lintho tsa REACH SVHC: | lead |
| Tšireletso ea mollo ea koloi ea terene: | EN 45545-2 (2020-08) |
| Mokhoa oa khokahano: | Khokahano e hatelletsoeng ka serame |
| Mofuta oa mosali oa monna: | Hlooho ea monna |
| Tekanyo: | 32A |
| Palo ea lithupa: | 16 (17-32) |
| Phini e fatše: | E |
| Hore na ho hlokahala nale e 'ngoe kapa che: | E |

Re thabetse ho hlahisa boqapi ba rona ba morao-rao sebakeng sa sehokelo se boima - Sehokelo se Boima. Se etselitsoe ho fetola khokahano libakeng tsa indasteri, sehokelo sena se tsoetseng pele se fana ka ts'ebetso e sa bapisoang, ho tšoarella le ho tšepahala. Ka ts'ebetso ea tsona ea sejoale-joale le boleng bo sa bapisoang, lihokelo tse boima li tla hlalosa bocha tsela eo u hokelang mechini le lisebelisoa tse boima ka eona. Tlhaloso ea Sehlahisoa: Motheong oa sehokelo se boima ke boleng ba sona bo phahameng ba kaho. Sehokelo sena se entsoe ka thepa ea maemo a holimo ho mamella tikoloho e thata ka ho fetisisa. Ebang ke mocheso o feteletseng, mongobo, lerōle kapa ho thothomela, lihokelo tsa rona li entsoe hore li sebetse hantle maemong a thata ka ho fetisisa. Kaho ea eona e tiileng e netefatsa ho tšoarella ha nako e telele, e fokotsa tlhoko ea ho nkeloa sebaka khafetsa le nako e jang nako e ngata ea ho phomola.

Lihokelo tse boima li entsoe ka boiketlo kelellong, li lumella ho kenngoa kapele le habonolo. Moralo o monyane le o bonolo ho o sebelisa o lumella khokahano le khaohano e bonolo, o boloka nako ea bohlokoa nakong ea ho kenya le ho hlokomela lisebelisoa. Li-terminal tse mebala-bala tsa sehokelo le mokhoa o bonolo oa ho notlela li netefatsa khokahano e sireletsehileng, e se nang liphoso nako le nako. Ho feta moo, mohele oa eona o sebetsang hantle o fana ka ho tšoara ho phutholohileng 'me ho bonolo ho o sebelisa leha o apere liatlana tse sireletsang. Se khethollang lihokelo tse boima ho bahlolisani ke ts'ebetso ea tsona e phahameng. Sehokelo sena se na le bokhoni bo phahameng ba ho jara motlakase 'me se ka sebetsana le meroalo e boima ka mokhoa o tšepahalang ntle le ho beha ts'ebetso kotsing. Khanyetso e tlase ea ho ikopanya e netefatsa phetiso e sebetsang hantle ea motlakase, e fokotsa tahlehelo ea motlakase ka katleho le ho eketsa tlhahiso. Ho feta moo, sehokelo se fana ka thepa e ntle ea ho thibela ho ruruha, ho netefatsa ts'ebetso e ntle le polokeho.

Polokeho ke ea bohlokoa haholo libakeng tsa indasteri, 'me lihokelo tse boima lia ipabola ntlheng ena. Sehokelo se na le likarolo tse tsoetseng pele tsa polokeho, ho kenyeletsoa sistimi e kopaneng ea tšireletso le thepa e thibelang malakabe, e fanang ka tšireletso e tšepahalang khahlanong le likotsi tsa motlakase le likotsi tse ka bang teng tsa mollo. E latela maemo ohle a indasteri le litifikeiti, e u fa khotso ea kelello ea hore sesebelisoa sa hau se sirelelitsoe hantle. Ho feto-fetoha ke ntlha e 'ngoe e matla ea lihokelo tse boima. Ka moralo oa eona oa modular, e lumellana le mefuta e mengata ea mechini le lisebelisoa tse boima. Ebang u kahong, tlhahisong, merafong, kapa indastering efe kapa efe e hlokang likhokahano tse boima, lihokelo tsa rona li ka fihlela litlhoko tsa hau tse ikhethileng. Ho tenyetseha ha eona ho lumella ho kopanngoa habonolo, ho e etsa tharollo e theko e tlaase e ka ikamahanyang le litlhoko tsa hau tse fetohang. Ka kakaretso, Lihokelo tse Boima ke phetoho ea papali sebakeng sa lihokelo tse boima. Boleng ba eona bo phahameng ba kaho, ts'ebetso e sa bapisoeng le likarolo tse tsoetseng pele tsa polokeho li etsa hore e be tharollo ea ho qetela ea khokahano bakeng sa lits'ebetso tsa indasteri. Ka sehokelo sena, u ka netefatsa phetiso ea matla e se nang sekoli, tlhahiso e eketsehileng le polokeho e phahameng bakeng sa mechini le lisebelisoa tse boima. Natefeloa ke bokamoso ba khokahano e boima ka sehokelo se boima - sehokelo se tla isa kgwebo ya hao maemong a matjha.