
Mefuta e fapaneng ea lihlahisoa tsa BEISIT e akaretsa hoo e ka bang mefuta eohle e sebetsang ea lihokelo 'me e sebelisa li-hood le mefuta e fapaneng ea matlo, joalo ka li-hood tsa tšepe le tsa polasetiki le matlo a HSB, letoto la HE, litaelo tse fapaneng tsa cable, matlo a kentsoeng ka bulkhead le a kentsoeng holim'a metsi esita le maemong a thata, sehokelo se ka boela sa phethela mosebetsi ka mokhoa o sireletsehileng.
| Sehlopha: | Kenyelletso ea mantlha |
| Letoto: | HSB |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | 1.5-6mm2 |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | AWG 10 |
| Motlakase o lekantsoeng o latela UL/CSA: | 600 V |
| Impedance ea ho kenya: | ≥ 10¹º Ω |
| Khanyetso ea ho ikopanya: | ≤ 1 mΩ |
| Bolelele ba mothapo: | 7.0mm |
| Ho tiisa torque | 1.2 Nm |
| Mocheso o fokotsang: | -40 ~ +125 °C |
| Palo ea lintho tse kenyellelitsoeng | ≥ 500 |
| Mokhoa oa khokahano: | Khokahano ea screw |
| Mofuta oa mosali oa monna: | Hlooho ea basali |
| Tekanyo: | 32B |
| Palo ea lithupa: | 12(2x6)+PE |
| Phini e fatše: | E |
| Hore na ho hlokahala nale e 'ngoe kapa che: | No |
| Boitsebiso (Kenya): | Polycarbonate (PC) |
| 'Mala (Kenya): | RAL 7032 (Molora oa majoana) |
| Lisebelisoa (lipini): | Motsoako oa koporo |
| Bokaholimo: | Sekoahelo sa silevera/khauta |
| Tekanyetso ea ho thibela lelakabe la thepa ho latela UL 94: | V0 |
| RoHS: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| Mokhelo oa RoHS: | 6(c): Metswako ya koporo e na le lead e fihlang ho 4% |
| Boemo ba ELV: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| RoHS ea Chaena: | 50 |
| Lintho tsa REACH SVHC: | E |
| Lintho tsa REACH SVHC: | lead |
| Tšireletso ea mollo ea koloi ea terene: | EN 45545-2 (2020-08) |

E hlahisa HSB-012-F, sehokelo sa screw terminal se tiileng se etselitsoeng likhokahano tsa motlakase tse sa sisinyeheng. Se loketse mofuta ofe kapa ofe oa ho kenya, sehokelo sena se matla se ithorisa ka moaho o hanelang tikoloho e mpe ka ho fetisisa. Sekoahelo sa sona sa polasetiki sa maemo a indasteri se entsoe bakeng sa mamello, se sireletsa ka katleho khahlanong le litšisinyeho, lerōle le mongobo. Moralo oa screw terminal oa sehokelo o bonolo ho o sebelisa o netefatsa ho fela ha terata kapele, ho tiileng, ho tsamaellana le boholo bo fapaneng ba terata bakeng sa mefuta e mengata ea lithapo. Sireletsa khokahano e tiileng ntle le mathata—kenya terata 'me u tlame screw bakeng sa polokeho le botsitso bo tiisitsoeng.

Bakeng sa lits'ebetso tsa othomathiki, tsa mechini, kapa tsa indasteri, khetha sehokelo sa HSB-012-F se boima. Se fana ka ts'ebetso e tšepahalang le ho kenngoa habonolo, ho netefatsa khokahano e sireletsehileng ea motlakase bakeng sa projeke efe kapa efe.

Sehokelo se boima sa HSB-012-F screw terminal se na le mokhoa oa ho notlela ho thibela ho hokahana ho sa reroang, ho netefatsa hore likhokahano tsa hau li lula li sireletsehile, esita le libakeng tse nang le thothomelo e phahameng kapa ho tšoha. U tla utloa ho tobetsa ha khokahano e notletsoe ebile e kopane ka botlalo, e fanang ka tiisetso ea hore e sireletsehile. Sehokelo sena ha se matla feela empa se boetse se fana ka menyetla e mengata ea ho kenya, se hokelloa habonolo phanele kapa sekoting ka likurufu kapa liboutu bakeng sa ho kenya le ho hlokomela ka mokhoa o bonolo.