
Mefuta e fapaneng ea lihlahisoa tsa BEISIT e akaretsa hoo e ka bang mefuta eohle e sebetsang ea lihokelo 'me e sebelisa li-hood le mefuta e fapaneng ea matlo, joalo ka li-hood tsa tšepe le tsa polasetiki le matlo a HA, letoto la HB, litsela tse fapaneng tsa cable, matlo a kentsoeng ka bulkhead le a kentsoeng holim'a metsi esita le maemong a thata, sehokelo se ka boela sa phetha mosebetsi ka mokhoa o sireletsehileng.
| Sehlopha: | Kenyelletso ea mantlha |
| Letoto: | HQ |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | 0.14 -4.0mm2 |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | AWG 26 ~ 12 |
| Motlakase o lekantsoeng o latela UL/CSA: | 600 V |
| Impedance ea ho kenya: | ≥ 10¹º Ω |
| Khanyetso ea ho ikopanya: | ≤ 1 mΩ |
| Bolelele ba mothapo: | 7.0mm |
| Ho tiisa torque | 0.5 Nm |
| Mocheso o fokotsang: | -40 ~ +125 °C |
| Palo ea lintho tse kenyellelitsoeng | ≥ 500 |
| Mokhoa oa khokahano: | Seteishene sa screw |
| Mofuta oa mosali oa monna: | Hlooho ea monna |
| Tekanyo: | 3A |
| Palo ea lithupa: | 5+PE |
| Phini e fatše: | E |
| Hore na ho hlokahala nale e 'ngoe kapa che: | No |
| Boitsebiso (Kenya): | Polycarbonate (PC) |
| 'Mala (Kenya): | RAL 7032 (Molora oa majoana) |
| Lisebelisoa (lipini): | Motsoako oa koporo |
| Bokaholimo: | Sekoahelo sa silevera/khauta |
| Tekanyetso ea ho thibela lelakabe la thepa ho latela UL 94: | V0 |
| RoHS: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| Mokhelo oa RoHS: | 6(c): Metswako ya koporo e na le lead e fihlang ho 4% |
| Boemo ba ELV: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| RoHS ea Chaena: | 50 |
| Lintho tsa REACH SVHC: | E |
| Lintho tsa REACH SVHC: | lead |
| Tšireletso ea mollo ea koloi ea terene: | EN 45545-2 (2020-08) |

Sehokelo sa HQ-005-MC se bohlokoa bakeng sa likhokahano tse matla tsa indasteri. E etselitsoe tšebeliso e matla, e fana ka likhokahano tse sireletsehileng le tse sebetsang bakeng sa litsamaiso tsa motlakase le tsa elektroniki. E etselitsoe ho hanela maemo a boima, HQ-005-MC e loketse mechini e boima le litsamaiso tse iketsang. Kaho ea eona e tiileng e tšepisa nako e telele maemong a thata. Ka tšobotsi e bonolo ea ho notlela, HQ-005-MC e netefatsa likhokahano tse tsitsitseng le tse tšepahalang, e fokotsa kotsi ea ho khaoloa ho boloka ts'ebetso e se nang mathata. E loketse litsamaiso tsa bohlokoa moo ho tšepahala ho leng bohlokoa haholo.

Sehokelo se fana ka tšireletso e matla ea ho kena khahlanong le lerōle, mongobo le litšila tse ling, ho netefatsa hore likhokahano tsa hau tsa motlakase li sireletsehile, esita le libakeng tse thata. Lihokelo tse boima tsa HQ-005-MC li tla ka litlhophiso tse fapaneng, ka palo e fapaneng ea li-pin le boholo ba likhetla, li fana ka likhetho tsa khokahano tse tenyetsehang le tse etselitsoeng uena. Ebang ke bakeng sa motlakase, lets'oao, kapa data, sehokelo sena se fihlela litlhoko tsohle tsa hau.

Sehokelo sa HQ-005-MC se bonolo ho se kenya le ho se hlokomela, se ntlafatsa bokgoni ba sistimi. Se loketse tshebediso e thata ya diindasteri, se fana ka ho tshwarella, tshebetso e tshepahalang, le ho seta ho bonolo. Ka kaho ya sona e matla le ditlhophiso tse feto-fetohang, sehokelo sena se netefatsa dikgokelo tse bolokehileng le tse sebetsang hantle. Kgetha HQ-005-MC bakeng sa kgokelo e tshepahalang le e nkang nako e telele.