
Mefuta e fapaneng ea lihlahisoa tsa BEISIT e akaretsa hoo e ka bang mefuta eohle e sebetsang ea lihokelo 'me e sebelisa li-hood le mefuta e fapaneng ea matlo, joalo ka li-hood tsa tšepe le polasetiki le matlo a letoto la HQ, litsela tse fapaneng tsa cable, matlo a kentsoeng ka bulkhead le matlo a kentsoeng holim'a metsi esita le maemong a thata, sehokelo se ka boela sa phetha mosebetsi ka mokhoa o sireletsehileng.
| Boitsebiso | Mofuta | Nomoro ea odara. |
| Ho felisoa ha crimp | HQ-008-MC | 1 007 03 0000135 |
| Boitsebiso | Mofuta | Nomoro ea odara. |
| Ho felisoa ha crimp | HQ-008-FC | 1 007 03 0000136 |
| Sehlopha: | Kenyelletso ea mantlha |
| Letoto: | HQ |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | 0.14 -4mm2 |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | AWG 26 ~ 14 |
| Motlakase o lekantsoeng o latela UL/CSA: | 500 V |
| Impedance ea ho kenya: | ≥ 10¹º Ω |
| Khanyetso ea ho ikopanya: | ≤ 1 mΩ |
| Bolelele ba mothapo: | 7.0mm |
| Ho tiisa torque | 0.5 Nm |
| Mocheso o fokotsang: | -40 ~ +125 °C |
| Palo ea lintho tse kenyellelitsoeng | ≥ 500 |
| Mokhoa oa khokahano: | Qetello ea nsete Qetello ea crimp Qetello ea selemo |
| Mofuta oa mosali oa monna: | Hlooho ea monna le mosali |
| Tekanyo: | HCP |
| Palo ea lithupa: | 8+PE |
| Phini e fatše: | E |
| Hore na ho hlokahala nale e 'ngoe kapa che: | No |
| Boitsebiso (Kenya): | Polycarbonate (PC) |
| 'Mala (Kenya): | RAL 7032 (Molora oa majoana) |
| Lisebelisoa (lipini): | Motsoako oa koporo |
| Bokaholimo: | Sekoahelo sa silevera/khauta |
| Tekanyetso ea ho thibela lelakabe la thepa ho latela UL 94: | V0 |
| RoHS: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| Mokhelo oa RoHS: | 6(c): Metswako ya koporo e na le lead e fihlang ho 4% |
| Boemo ba ELV: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| RoHS ea Chaena: | 50 |
| Lintho tsa REACH SVHC: | E |
| Lintho tsa REACH SVHC: | lead |
| Tšireletso ea mollo ea koloi ea terene: | EN 45545-2 (2020-08) |

Sehokelo sa HQ-008-MC se bohlokoa bakeng sa likhokahano tse matla tsa indasteri. E etselitsoe tšebeliso e matla, e fana ka likhokahano tse sireletsehileng le tse sebetsang bakeng sa litsamaiso tsa motlakase le tsa elektroniki. E etselitsoe ho hanela maemo a boima, HQ-007-MC e loketse mechini e boima le litsamaiso tse iketsang. Kaho ea eona e tiileng e tšepisa nako e telele maemong a thata. Ka tšobotsi e bonolo ea ho notlela, HQ-008-MC e netefatsa likhokahano tse tsitsitseng le tse tšepahalang, e fokotsa kotsi ea ho khaoloa ho boloka ts'ebetso e se nang mathata. E loketse litsamaiso tsa bohlokoa moo ho tšepahala ho leng bohlokoa haholo.

Sehokelo se tiileng sa HQ-008-FC ke khetho e ntle ka ho fetisisa bakeng sa litlhoko tsohle tsa hau tsa khokahano ea indasteri. Sehokelo sena, se entsoeng bakeng sa lits'ebetso tse boima, se fana ka lihokelo tse sireletsehileng le tse sebetsang ho litsamaiso tsa hau tsa motlakase le tsa elektroniki. Lihokelo tse tiileng tsa HQ-008-FC li etselitsoe ho mamella maemo a thata ka ho fetisisa a tikoloho, e leng se etsang hore li lokele mechini ea indasteri, litsamaiso tsa othomathike, le lits'ebetso tse ling tse boima. Kaho ea eona e tiileng e tiisa ho tšoarella le bophelo bo bolelele, esita le maemong a thata ka ho fetisisa. E na le mokhoa o bonolo le o sireletsehileng oa ho notlela, sehokelo sa HQ-008-FC se fana ka sehokelo se tšepahalang le se tsitsitseng, se fokotsa haholo monyetla oa ho khaoloa ho sa reroang le ho netefatsa ts'ebetso e tsoelang pele. Sena se etsa hore e be khetho e ntle bakeng sa litsamaiso tsa bohlokoa moo ho tšepahala ho leng bohlokoa.