
Mefuta e fapaneng ea lihlahisoa tsa BEISIT e akaretsa hoo e ka bang mefuta eohle e sebetsang ea lihokelo 'me e sebelisa li-hood le mefuta e fapaneng ea matlo, joalo ka li-hood tsa tšepe le polasetiki le matlo a letoto la HE, HEE, litaelo tse fapaneng tsa cable, matlo a kentsoeng ka bulkhead le a kentsoeng holim'a metsi esita le maemong a thata, sehokelo se ka boela sa phethela mosebetsi ka mokhoa o sireletsehileng.
| Sehlopha: | Kenyelletso ea mantlha |
| Letoto: | HE |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | 1.0 ~ 2.5mm2 |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | AWG 18-14 |
| Motlakase o lekantsoeng o latela UL/CSA: | 600 V |
| Impedance ea ho kenya: | ≥ 10¹º Ω |
| Khanyetso ea ho ikopanya: | ≤ 1 mΩ |
| Bolelele ba mothapo: | 7.0mm |
| Ho tiisa torque | 0.5 Nm |
| Mocheso o fokotsang: | -40 ~ +125 °C |
| Palo ea lintho tse kenyellelitsoeng | ≥ 500 |
| Mokhoa oa khokahano: | Seteishene sa screw |
| Mofuta oa mosali oa monna: | Hlooho ea monna |
| Tekanyo: | 6B |
| Palo ea lithupa: | 6+PE |
| Phini e fatše: | E |
| Hore na ho hlokahala nale e 'ngoe kapa che: | No |
| Boitsebiso (Kenya): | Polycarbonate (PC) |
| 'Mala (Kenya): | RAL 7032 (Molora oa majoana) |
| Lisebelisoa (lipini): | Motsoako oa koporo |
| Bokaholimo: | Sekoahelo sa silevera/khauta |
| Tekanyetso ea ho thibela lelakabe la thepa ho latela UL 94: | V0 |
| RoHS: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| Mokhelo oa RoHS: | 6(c): Metswako ya koporo e na le lead e fihlang ho 4% |
| Boemo ba ELV: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| RoHS ea Chaena: | 50 |
| Lintho tsa REACH SVHC: | E |
| Lintho tsa REACH SVHC: | lead |
| Tšireletso ea mollo ea koloi ea terene: | EN 45545-2 (2020-08) |

Tikolohong e potlakileng ea indasteri, litharollo tsa khokahano tse tšepahalang le tse sebetsang lia hlokahala. Ebang ke ka boiketsetso, mechini, kapa kabo ea matla, sistimi e matla le e tšepahalang ea khokahano e bohlokoa bakeng sa ts'ebetso e tsoelang pele. Ho hlahisa HE Heavy Duty Connector, sehlahisoa se secha se etselitsoeng ho fihlela litlhoko tsohle tsa hau tsa khokahano ea indasteri le ho fetola tsela eo u hokelang le ho sireletsa likhokahano tsa motlakase ka eona. Ka ho sebelisa theknoloji le boiphihlelo bo tsoetseng pele, likhokahano tse boima tsa HE li fana ka mefuta e mengata ea likarolo, e leng se etsang hore li be tse phethahetseng bakeng sa lits'ebetso tse fapaneng tsa indasteri. Ka kaho ea tsona e thata le thepa ea boleng bo holimo, likhokahano tsena li netefatsa ho tšoarella le ho phela nako e telele, esita le maemong a thata ka ho fetisisa. Likhokahano tse boima tsa HE li bontša khanyetso e ikhethang mochesong o feteletseng, lerōle, mongobo le ho thothomela, ho netefatsa ts'ebetso e tšepahalang le nako e fokolang ea ho se sebetse.

E 'ngoe ea melemo ea mantlha ea lihokelo tsa HE tse boima ke ho ikamahanya ha tsona le maemo. Sistimi ena ea lihokelo e fana ka tharollo e felletseng bakeng sa phetiso ea lets'oao le matla, e kenyelletsang li-module tse fapaneng, mabitso le li-plug-in. E ka kopanngoa habonolo 'me e loketse maemo a mangata a khokahano le lits'ebetso. Hore na u hloka ho hokela li-motor, li-sensor, li-switch, kapa li-actuator, lihokelo tsa HE tse boima li fana ka kopanyo e se nang sekoli le puisano e sebetsang hantle bakeng sa ts'ebetso e boreleli le tlhahiso e ntlafetseng. Le hoja ho ikamahanya le maemo ho le bohlokoa, polokeho e bohlokoa tikolohong efe kapa efe ea indasteri. Lihokelo tsa HE tse boima li hatisa polokeho ka sistimi ea tsona e ncha ea ho notlela e netefatsang khokahano e sireletsehileng le ho thibela ho khaoloa ka phoso. Ho feta moo, moralo oa modular oa sehokelo o nolofalletsa ho kenngoa habonolo le kapele, ho fokotsa litšenyehelo tsa basebetsi le ho boloka nako ea bohlokoa. Tharollo ena ea plug-and-play e nolofatsa mesebetsi ea tlhokomelo le ho nkela sebaka, e eketsa katleho ea ts'ebetso ka kakaretso.

Lihokelo tsa HE Heavy Duty li na le mefuta e mengata ea lisebelisoa tse fumanehang 'me li ka fetoloa ho fihlela litlhoko tse itseng. E fumaneha ka boholo bo fapaneng ba matlo, li-shroud, le likhetho tsa ho kena ka thapo, e hokahana ka mokhoa o se nang sekoli le li-setup tse seng li ntse li le teng. Ho feta moo, sehokelo se lumellana le li-interface tse tloaelehileng tsa indasteri, ho netefatsa hore ho sebelisana le lisebelisoa le litsamaiso tse ling. Ho lumellana hona ho khothalletsa litharollo tse sireletsang bokamoso tse nolofalletsang ts'ebetso ea hau ho tsamaisana le tsoelo-pele ea morao-rao ea theknoloji. Ho HE Connectors, re utloisisa bohlokoa ba khokahano e tšepahalang le e sebetsang hantle libakeng tsa indasteri. Ke ka lebaka leo lihokelo tsa rona tsa HE tse boima li entsoeng le ho etsoa ka maemo a holimo, ho latela litlhaloso tsa indasteri le litifikeiti. Boitlamo ba rona ba boleng bo netefatsa hore lihlahisoa tsa rona li fihlela litebello tsa hau 'me li sebetsa ka mokhoa o phethahetseng lits'ebetsong tse thata.