
Mefuta e fapaneng ea lihlahisoa tsa BEISIT e akaretsa hoo e ka bang mefuta eohle e sebetsang ea lihokelo 'me e sebelisa li-hood le mefuta e fapaneng ea matlo, joalo ka li-hood tsa tšepe le tsa polasetiki le matlo a HD, letoto la HDD, litsela tse fapaneng tsa cable, matlo a kentsoeng ka bulkhead le a kentsoeng holim'a metsi esita le maemong a thata, sehokelo se ka boela sa phethela mosebetsi ka mokhoa o sireletsehileng.
| Boitsebiso | Mofuta | Nomoro ea odara. |
| Ho felisoa ha crimp | HDD-216-MC | 1 007 03 0000093 |
| Boitsebiso | Mofuta | Nomoro ea odara. |
| Ho felisoa ha crimp | HDD-216-FC | 1 007 03 0000094 |
| Sehlopha: | Kenyelletso ea mantlha |
| Letoto: | HDD |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | 0.14 ~ 2.5mm2 |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | AWG 14-26 |
| Motlakase o lekantsoeng o latela UL/CSA: | 600 V |
| Impedance ea ho kenya: | ≥ 10¹º Ω |
| Khanyetso ea ho ikopanya: | ≤ 1 mΩ |
| Bolelele ba mothapo: | 7.0mm |
| Ho tiisa torque | 0.5 Nm |
| Mocheso o fokotsang: | -40 ~ +125 °C |
| Palo ea lintho tse kenyellelitsoeng | ≥ 500 |
| Mokhoa oa khokahano: | Qetello ea nsete Qetello ea crimp Qetello ea selemo |
| Mofuta oa mosali oa monna: | Hlooho ea monna le mosali |
| Tekanyo: | H48B |
| Palo ea lithupa: | 216+PE |
| Phini e fatše: | E |
| Hore na ho hlokahala nale e 'ngoe kapa che: | No |
| Boitsebiso (Kenya): | Polycarbonate (PC) |
| 'Mala (Kenya): | RAL 7032 (Molora oa majoana) |
| Lisebelisoa (lipini): | Motsoako oa koporo |
| Bokaholimo: | Sekoahelo sa silevera/khauta |
| Tekanyetso ea ho thibela lelakabe la thepa ho latela UL 94: | V0 |
| RoHS: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| Mokhelo oa RoHS: | 6(c): Metswako ya koporo e na le lead e fihlang ho 4% |
| Boemo ba ELV: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| RoHS ea Chaena: | 50 |
| Lintho tsa REACH SVHC: | E |
| Lintho tsa REACH SVHC: | lead |
| Tšireletso ea mollo ea koloi ea terene: | EN 45545-2 (2020-08) |

Ho hlahisa mofuta oa HDD Heavy Duty Connector Insert – tharollo e nepahetseng bakeng sa litlhoko tsa hau tsa khokahano ea motlakase tse boima! E entsoe ka lebaka la ts'ebetso e phahameng le ts'epo, sehlahisoa sena se setle se phahamisa boiketlo le bokhoni ho ea bophahamong bo sa tloaelehang. Li entsoe ka thepa ea boleng bo holimo, Li-HDD Heavy Duty Connector Inserts li etselitsoe ho mamella maemo a thata ka ho fetisisa a indasteri. Hore na tšimo ea hau ke ea merafo, ea othomathike, kapa ea lipalangoang, li-connector tsena li ka hanela ho thothomela ho matla, mocheso o feteletseng, le ho pepesehela lerōle le metsi.

E 'ngoe ea likarolo tse ikhethang tsa HDD Heavy Duty Connector Insert ke moralo oa eona o feto-fetohang. E lumellana le mefuta e mengata ea lisebelisoa, e leng se etsang hore e be e loketseng lits'ebetso tse fapaneng. Ho tloha likhokahanong tsa enjene ho ea ho li-unit tsa kabo ea motlakase, sehokelo sena se tiisa khokahano e sireletsehileng le e tsitsitseng nako le nako, se fokotsa nako ea ho se sebetse le ho ntlafatsa ts'ebetso ea tlhahiso. Ka ho utloisisa tlhaho ea indasteri e amang nako le nako, re entse sehlahisoa sa rona bakeng sa ho kenya le ho hlokomela habonolo. Li-Insert tsa HDD Heavy Duty Connector li na le mokhoa o bonolo oa ho notlela bakeng sa likhokahano tse potlakileng le tse sireletsehileng. Ho feta moo, moralo oa tsona oa modular o lumella ho etsa lintho ka mokhoa o bonolo le ho tenyetseha ho fihlela litlhoko tsa hau tse ikhethileng.

Ha re tlohele lejoe le le leng le sa fetoheng ha ho tluoa tabeng ea polokeho. Li-HDD Heavy Duty Connector Inserts li na le tšireletso e matla le tšireletso, li netefatsa tšireletso e phahameng khahlanong le ho tšoha ha motlakase le tšitiso ea motlakase. Sehokelo sena se sebetsang hantle se ntlafatsa polokeho le katleho ea lisebelisoa. Ho [Lebitso la Khamphani], khotsofalo ea bareki ke ea bohlokoa haholo. Lihlahisoa tsa rona li feta litekong tse matla le taolong e tiileng ea boleng ho fihlela maemo a indasteri, ho netefatsa ts'epo le bophelo bo bolelele. Ka Li-HDD Heavy Duty Connector Inserts, u ka tšepa tharollo ea khokahano e tšepahalang le e sebetsang hantle. Bakeng sa ts'ebetso e sa bapisoang, ho tšoarella le ho tenyetseha, khetha Li-HDD Heavy Duty Connector Inserts. Phahamisa lits'ebetso tsa hau tsa indasteri le likhokahano tsa motlakase kajeno.