
Mefuta e fapaneng ea lihlahisoa tsa BEISIT e akaretsa hoo e ka bang mefuta eohle e sebetsang ea lihokelo 'me e sebelisa li-hood le mefuta e fapaneng ea matlo, joalo ka li-hood tsa tšepe le tsa polasetiki le matlo a HD, letoto la HDD, litsela tse fapaneng tsa cable, matlo a kentsoeng ka bulkhead le a kentsoeng holim'a metsi esita le maemong a thata, sehokelo se ka boela sa phethela mosebetsi ka mokhoa o sireletsehileng.
| Sehlopha: | Kenyelletso ea mantlha |
| Letoto: | HDD |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | 0.14 ~ 2.5mm2 |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | AWG 26-14 |
| Motlakase o lekantsoeng o latela UL/CSA: | 600 V |
| Impedance ea ho kenya: | ≥ 10¹º Ω |
| Khanyetso ea ho ikopanya: | ≤ 1 mΩ |
| Bolelele ba mothapo: | 7.0mm |
| Ho tiisa torque | 0.5 Nm |
| Mocheso o fokotsang: | -40 ~ +125 °C |
| Palo ea lintho tse kenyellelitsoeng | ≥ 500 |
| Mokhoa oa khokahano: | Seteishene sa screw |
| Mofuta oa mosali oa monna: | Hlooho ea basali |
| Tekanyo: | 10B |
| Palo ea lithupa: | 42 |
| Phini e fatše: | E |
| Hore na ho hlokahala nale e 'ngoe kapa che: | No |
| Boitsebiso (Kenya): | Polycarbonate (PC) |
| 'Mala (Kenya): | RAL 7032 (Molora oa majoana) |
| Lisebelisoa (lipini): | Motsoako oa koporo |
| Bokaholimo: | Sekoahelo sa silevera/khauta |
| Tekanyetso ea ho thibela lelakabe la thepa ho latela UL 94: | V0 |
| RoHS: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| Mokhelo oa RoHS: | 6(c): Metswako ya koporo e na le lead e fihlang ho 4% |
| Boemo ba ELV: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| RoHS ea Chaena: | 50 |
| Lintho tsa REACH SVHC: | E |
| Lintho tsa REACH SVHC: | lead |
| Tšireletso ea mollo ea koloi ea terene: | EN 45545-2 (2020-08) |

Ho hlahisa HDD Heavy Duty Connector Insert e ncha – tharollo e nepahetseng bakeng sa litlhoko tsa hau tsa khokahano ea motlakase tse boima! E entsoe ka lebaka la ts'ebetso e phahameng le ts'epo, sehlahisoa sena se setle se phahamisa boiketlo le bokhoni ho ea bophahamong bo sa tloaelehang. Li entsoe ka thepa ea boleng bo holimo, HDD Heavy Duty Connector Inserts li etselitsoe ho mamella maemo a thata ka ho fetisisa a indasteri. Hore na tšimo ea hau ke ea merafo, ea othomathiki, kapa ea lipalangoang, li-connector tsena li ka hanela ho thothomela ho matla, mocheso o feteletseng, le ho pepesehela lerōle le metsi.

E 'ngoe ea likarolo tse ikhethang tsa HDD Heavy Duty Connector Insert ke moralo oa eona o feto-fetohang. E lumellana le mefuta e mengata ea lisebelisoa, e leng se etsang hore e be e loketseng lits'ebetso tse fapaneng. Ho tloha likhokahanong tsa enjene ho ea ho li-unit tsa kabo ea motlakase, sehokelo sena se tiisa khokahano e sireletsehileng le e tsitsitseng nako le nako, se fokotsa nako ea ho se sebetse le ho ntlafatsa ts'ebetso ea tlhahiso. Ka ho utloisisa tlhaho ea indasteri e amang nako le nako, re entse sehlahisoa sa rona bakeng sa ho kenya le ho hlokomela habonolo. Li-Insert tsa HDD Heavy Duty Connector li na le mokhoa o bonolo oa ho notlela bakeng sa likhokahano tse potlakileng le tse sireletsehileng. Ho feta moo, moralo oa tsona oa modular o lumella ho etsa lintho ka mokhoa o bonolo le ho tenyetseha ho fihlela litlhoko tsa hau tse ikhethileng.

Ha re tlohele lejoe le le leng le sa fetoheng ha ho tluoa tabeng ea polokeho. Li-HDD Heavy Duty Connector Inserts li na le tšireletso e matla le tšireletso, li netefatsa tšireletso e phahameng khahlanong le ho tšoha ha motlakase le tšitiso ea motlakase. Sehokelo sena se sebetsang hantle se ntlafatsa polokeho le katleho ea lisebelisoa. Ho [Lebitso la Khamphani], khotsofalo ea bareki ke ea bohlokoa haholo. Lihlahisoa tsa rona li feta litekong tse matla le taolong e tiileng ea boleng ho fihlela maemo a indasteri, ho netefatsa ts'epo le bophelo bo bolelele. Ka Li-HDD Heavy Duty Connector Inserts, u ka tšepa tharollo ea khokahano e tšepahalang le e sebetsang hantle. Bakeng sa ts'ebetso e sa bapisoang, ho tšoarella le ho tenyetseha, khetha Li-HDD Heavy Duty Connector Inserts. Phahamisa lits'ebetso tsa hau tsa indasteri le likhokahano tsa motlakase kajeno.