
Mefuta e fapaneng ea lihlahisoa tsa BEISIT e akaretsa hoo e ka bang mefuta eohle e sebetsang ea lihokelo 'me e sebelisa li-hood le mefuta e fapaneng ea matlo, joalo ka li-hood tsa tšepe le tsa polasetiki le matlo a HD, letoto la HA, litsela tse fapaneng tsa cable, matlo a kentsoeng ka bulkhead le a kentsoeng holim'a metsi esita le maemong a thata, sehokelo se ka boela sa phethela mosebetsi ka mokhoa o sireletsehileng.
| Boitsebiso | Mofuta | Nomoro ea odara. |
| Ho felisoa ha crimp | HD-064-MC | 1 007 03 0000077 |
| Boitsebiso | Mofuta | Nomoro ea odara. |
| Ho felisoa ha crimp | HD-064-FC | 1 007 03 0000078 |
| Sehlopha: | Kenyelletso ea mantlha |
| Letoto: | HD |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | 0.14 ~ 2.5mm2 |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | AWG 14-26 |
| Motlakase o lekantsoeng o latela UL/CSA: | 600 V |
| Impedance ea ho kenya: | ≥ 10¹º Ω |
| Khanyetso ea ho ikopanya: | ≤ 1 mΩ |
| Bolelele ba mothapo: | 7.0mm |
| Ho tiisa torque | 1.2 Nm |
| Mocheso o fokotsang: | -40 ~ +125 °C |
| Palo ea lintho tse kenyellelitsoeng | ≥ 500 |
| Mokhoa oa khokahano: | Qetello ea nsete Qetello ea crimp Qetello ea selemo |
| Mofuta oa mosali oa monna: | Hlooho ea monna le mosali |
| Tekanyo: | 32B |
| Palo ea lithupa: | 64+PE |
| Phini e fatše: | E |
| Hore na ho hlokahala nale e 'ngoe kapa che: | No |
| Boitsebiso (Kenya): | Polycarbonate (PC) |
| 'Mala (Kenya): | RAL 7032 (Molora oa majoana) |
| Lisebelisoa (lipini): | Motsoako oa koporo |
| Bokaholimo: | Sekoahelo sa silevera/khauta |
| Tekanyetso ea ho thibela lelakabe la thepa ho latela UL 94: | V0 |
| RoHS: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| Mokhelo oa RoHS: | 6(c): Metswako ya koporo e na le lead e fihlang ho 4% |
| Boemo ba ELV: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| RoHS ea Chaena: | 50 |
| Lintho tsa REACH SVHC: | E |
| Lintho tsa REACH SVHC: | lead |
| Tšireletso ea mollo ea koloi ea terene: | EN 45545-2 (2020-08) |

Ho hlahisa Lihokelo tse Boima tsa HD Series 64-pin Heavy Duty Connectors: tsa sejoale-joale ebile li tiile, lihokelo tsena li fana ka ts'ebetso e ntle bakeng sa ts'ebeliso ea indasteri. Li hahiloe ho sebetsana le meroalo e boima le ho mamella maemo a thata, li netefatsa lihokelo tse sireletsehileng, tse tsitsitseng le ho tšoarella nako e telele. Li loketse libaka tse feteletseng, li ke ke tsa hloleha tlas'a khatello ea maikutlo e bakoang ke ho thothomela, ho tšoha, kapa maemo a feteletseng a mocheso.

Sehokelo sa HD Series sa di-pin tse 64 se bontsha tharollo e rarahaneng ho fihlela ditlhoko tse felletseng tsa kgokelo ya ditsebi tsa indasteri. Se entswe bakeng sa phetiso ya matla e matla le e sebetsang hantle, sehokelo sena se thusa ho kopanya ka botlalo mechineng e mengata e boima. Ka bokgoni bo boholo ba ho jara motlakase, se bohlokwa bakeng sa ditshebediso tse matla tse atileng makaleng a kang kaho, merafo le tlhahiso.

Polokeho e bohlokwa haholo ka dihokelo tsa HD Series 64-pin, tse entsweng ho fokotsa dikotsi le ho sireletsa disebediswa maemong a thata. Dihokelo tsena di fana ka mekgwa e matla ya ho notlela mme di mamella maemo a thata, di netefatsa tshebetso e tsitsitseng le e bolokehileng.