
Mefuta e fapaneng ea lihlahisoa tsa BEISIT e akaretsa hoo e ka bang mefuta eohle e sebetsang ea lihokelo 'me e sebelisa li-hood le mefuta e fapaneng ea matlo, joalo ka li-hood tsa tšepe le tsa polasetiki le matlo a HD, letoto la HA, litsela tse fapaneng tsa cable, matlo a kentsoeng ka bulkhead le a kentsoeng holim'a metsi esita le maemong a thata, sehokelo se ka boela sa phethela mosebetsi ka mokhoa o sireletsehileng.
| Sehlopha: | Kenyelletso ea mantlha |
| Letoto: | HD |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | 0.14 ~ 2.5mm2 |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | AWG 14-26 |
| Motlakase o lekantsoeng o latela UL/CSA: | 600 V |
| Impedance ea ho kenya: | ≥ 10¹º Ω |
| Khanyetso ea ho ikopanya: | ≤ 1 mΩ |
| Bolelele ba mothapo: | 7.0mm |
| Ho tiisa torque | 1.2 Nm |
| Mocheso o fokotsang: | -40 ~ +125 °C |
| Palo ea lintho tse kenyellelitsoeng | ≥ 500 |
| Mokhoa oa khokahano: | Seteishene sa screw |
| Mofuta oa mosali oa monna: | Hlooho ea basali |
| Tekanyo: | 3A |
| Palo ea lithupa: | 8+PE |
| Phini e fatše: | E |
| Hore na ho hlokahala nale e 'ngoe kapa che: | No |
| Boitsebiso (Kenya): | Polycarbonate (PC) |
| 'Mala (Kenya): | RAL 7032 (Molora oa majoana) |
| Lisebelisoa (lipini): | Motsoako oa koporo |
| Bokaholimo: | Sekoahelo sa silevera/khauta |
| Tekanyetso ea ho thibela lelakabe la thepa ho latela UL 94: | V0 |
| RoHS: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| Mokhelo oa RoHS: | 6(c): Metswako ya koporo e na le lead e fihlang ho 4% |
| Boemo ba ELV: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| RoHS ea Chaena: | 50 |
| Lintho tsa REACH SVHC: | E |
| Lintho tsa REACH SVHC: | lead |
| Tšireletso ea mollo ea koloi ea terene: | EN 45545-2 (2020-08) |

Ho hlahisa Lihokelo tse Boima tsa HD Series 8-pin Heavy Duty Connectors: tsa sejoale-joale ebile li tiile, lihokelo tsena li fana ka ts'ebetso e ntle bakeng sa ts'ebeliso ea indasteri. Li hahiloe ho sebetsana le meroalo e boima le ho mamella maemo a thata, li netefatsa lihokelo tse sireletsehileng, tse tsitsitseng le ho tšoarella nako e telele. Li loketse libaka tse feteletseng, li ke ke tsa hloleha tlas'a khatello ea maikutlo e bakoang ke ho thothomela, ho tšoha, kapa maemo a feteletseng a mocheso.

Sehokelo sa HD Series 8-pin se sebetsang ka thata se hlahisa tharollo e rarahaneng ho fihlela litlhoko tse felletseng tsa khokahano ea litsebi tsa indasteri. Se entsoe bakeng sa phetiso ea matla e matla le e sebetsang hantle, sehokelo sena se nolofalletsa kopanyo e se nang sekoli ho pholletsa le mefuta e mengata ea mechini e boima. Ka bokhoni bo boholo ba ho jara hona joale, se bohlokoa bakeng sa lits'ebetso tse matla tse atileng makaleng a kang kaho, merafo le tlhahiso. Moralo oa sehokelo sa HD Series 8-pin o beha pele boiketlo ba ho kenya le ho hlokomela, se nang le ts'ebetso e ntlafalitsoeng ea ho kopanya e ntlafatsang bokhoni ba ts'ebetso le ho potlakisa mosebetsi. Kopano le ho qhaqhoa ntle le lisebelisoa li molemo haholo bakeng sa litsebi tse sebetsang libakeng tse hole kapa tlas'a khatello ea merero e behiloeng ka nako.

Polokeho e bohlokoa haholo ka lihokelo tsa HD Series 8-pin, tse entsoeng ho fokotsa likotsi le ho sireletsa lisebelisoa libakeng tse hlokang tlhokomelo e ngata. Lihokelo tsena li fana ka mekhoa e matla ea ho notlela le ho mamella maemo a thata, ho netefatsa ts'ebetso e tsitsitseng le e sireletsehileng. Khetha HD Series 8-pin bakeng sa tharollo e tšepahalang ea khokahano e sebetsang hantle libakeng tsa indasteri.