
| Sehlopha: | Kenyelletso ea mantlha |
| Letoto: | A |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | 0.75-2.5mm2 |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | AWG 18 ~ 14 |
| Lekanyeditswe hona jwale: | 16 A |
| Motlakase o lekantsoeng: | 250V |
| Motlakase oa pulse o lekantsoeng: | 4KV |
| Boemo ba tšilafalo: | 3 |
| Motlakase o lekantsoeng o latela UL/CSA: | 600 V |
| Impedance ea ho kenya: | ≥ 10¹º Ω |
| Khanyetso ea ho ikopanya: | ≤ 1 mΩ |
| Bolelele ba mothapo: | 7.5mm |
| Ho tiisa torque | 0.5 Nm |
| Mocheso o fokotsang: | -40 ~ +125 °C |
| Palo ea lintho tse kenyellelitsoeng | ≥ 500 |
| Boitsebiso (Kenya): | Polycarbonate (PC) |
| 'Mala (Kenya): | RAL 7032 (Molora oa majoana) |
| Lisebelisoa (lipini): | Motsoako oa koporo |
| Bokaholimo: | Sekoahelo sa silevera/khauta |
| Tekanyetso ea ho thibela lelakabe la thepa ho latela UL 94: | V0 |
| RoHS: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| Mokhelo oa RoHS: | 6(c): Metswako ya koporo e na le lead e fihlang ho 4% |
| Boemo ba ELV: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| RoHS ea Chaena: | 50 |
| Lintho tsa REACH SVHC: | E |
| Lintho tsa REACH SVHC: | lead |
| Tšireletso ea mollo ea koloi ea terene: | EN 45545-2 (2020-08) |
| Mokhoa oa khokahano: | Khokahano e nang le libolte |
| Mofuta oa mosali oa monna: | Hlooho ea monna |
| Tekanyo: | 32A |
| Palo ea lithupa: | 16 (17-32) |
| Phini e fatše: | E |
| Hore na ho hlokahala nale e 'ngoe kapa che: | No |

Re hlahisa boqapi ba rona ba morao-rao mabapi le lihokelo tsa motlakase - Li-Wiring Nuts tse Matla! Li-wire nut tsa rona tse matla li etselitsoe ho fihlela litlhoko tse ntseng li hola tsa indasteri ea motlakase ho fana ka lihokelo tse sireletsehileng le tse sireletsehileng bakeng sa litlhoko tsohle tsa hau tsa ho hokela. Ha theknoloji e ntse e tsoela pele 'me litsamaiso tsa motlakase li ntse li rarahana, ho ba bohlokoa ho ba le lihokelo tse ka mamellang maemo a thata ka ho fetisisa le ho netefatsa phallo e tsitsitseng ea motlakase. Li-wire nut tsa rona tse matla li etselitsoe ho sebetsana le maqhubu a phahameng le li-voltage tse hlokahalang lits'ebetsong tsa motlakase tsa sejoale-joale. E 'ngoe ea likarolo tsa bohlokoa tsa li-wire nut tsa rona tse matla ke ho tšoarella ha tsona ho matlafalitsoeng. Li entsoe ka thepa ea boleng bo holimo 'me li hanela mafome, mocheso le ho thothomela, ho netefatsa khokahano e tšoarellang nako e telele le e sireletsehileng. Hore na u sebetsa projekeng ea bolulo, ea khoebo kapa ea indasteri, li-wire nut tsa rona tse matla li ka li sebetsana.

Ho feta moo, linate tsa rona tsa terata tse boima li bonolo ho li kenya, li u bolokela nako le boiteko ba bohlokoa. Li na le moralo o bonolo ho o sebelisa bakeng sa likhokahano tsa terata tse potlakileng le tse bonolo. Tlosa terata feela, u e kenye ka har'a nate ea terata, 'me u sothe. Sebopeho sa nate ea terata se sebetsang hantle se fana ka ho tšoara ho phutholohileng 'me se netefatsa khokahano e tiileng nako le nako. Polokeho ke ntho ea bohlokoa ho rona 'me linate tsa rona tsa terata tse boima li etselitsoe ho fana ka tšireletso e phahameng. Nate e 'ngoe le e 'ngoe ea terata e etselitsoe ho thibela ho kopana ka phoso le lithapo tse phelang, ka hona ho fokotsa kotsi ea ho tšoha ha motlakase. Hape li thathamisitsoe ho UL 'me li latela melao eohle ea polokeho, li u fa khotso ea kelello ea hore likhokahano tsa hau tsa motlakase li bolokehile.

Ho phaella moo, di-wire nut tsa rona tse boima di fumaneha ka boholo bo fapaneng ho amohela ditekanyo tse fapaneng tsa terata. Ho feto-fetoha hona ho etsa hore di lokele mefuta e mengata ya ditshebediso, ho tloha ditokisong tse nyane tsa motlakase tsa lapeng ho isa diporojekeng tse kgolo tsa indasteri. Ka kakaretso, di-wire nut tsa rona tse boima di fana ka tshepahalo e sa bapisweng, ho tshwarella le polokeho. Ke tharollo e phethahetseng bakeng sa projeke efe kapa efe ya ho kenya di-wire tsa motlakase, e fanang ka dikgokelo tse bolokehileng, tse se nang matshwenyeho. Ntlafatsa sistimi ya hao ya motlakase ka dihokelo tse ntle ka ho fetisisa mmarakeng - kgetha di-wire nut tsa rona tse boima bakeng sa ditlhoko tsohle tsa hao tsa ho kenya di-wire!