
Mefuta e fapaneng ea lihlahisoa tsa BEISIT e akaretsa hoo e ka bang mefuta eohle e sebetsang ea lihokelo 'me e sebelisa li-hood le mefuta e fapaneng ea matlo, joalo ka li-hood tsa tšepe le tsa polasetiki le matlo a HA, letoto la HB, litsela tse fapaneng tsa cable, matlo a kentsoeng ka bulkhead le a kentsoeng holim'a metsi esita le maemong a thata, sehokelo se ka boela sa phetha mosebetsi ka mokhoa o sireletsehileng.
| Sehlopha: | Kenyelletso ea mantlha |
| Letoto: | HA |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | 0.75-1.5mm2 |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | AWG 18 ~ 14 |
| Motlakase o lekantsoeng o latela UL/CSA: | 600 V |
| Impedance ea ho kenya: | ≥ 10¹º Ω |
| Khanyetso ea ho ikopanya: | ≤ 1 mΩ |
| Bolelele ba mothapo: | 2.5-5.5mm |
| Ho tiisa torque | 0.25 Nm |
| Mocheso o fokotsang: | -40 ~ +125 °C |
| Palo ea lintho tse kenyellelitsoeng | ≥ 500 |
| Mokhoa oa khokahano: | Khokahano ea screw |
| Mofuta oa mosali oa monna: | Hlooho ea basali |
| Tekanyo: | 10A |
| Palo ea lithupa: | 4 |
| Phini e fatše: | E |
| Hore na ho hlokahala nale e 'ngoe kapa che: | No |
| Boitsebiso (Kenya): | Polycarbonate (PC) |
| 'Mala (Kenya): | RAL 7032 (Molora oa majoana) |
| Lisebelisoa (lipini): | Motsoako oa koporo |
| Bokaholimo: | Sekoahelo sa silevera/khauta |
| Tekanyetso ea ho thibela lelakabe la thepa ho latela UL 94: | V0 |
| RoHS: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| Mokhelo oa RoHS: | 6(c): Metswako ya koporo e na le lead e fihlang ho 4% |
| Boemo ba ELV: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| RoHS ea Chaena: | 50 |
| Lintho tsa REACH SVHC: | E |
| Lintho tsa REACH SVHC: | lead |
| Tšireletso ea mollo ea koloi ea terene: | EN 45545-2 (2020-08) |

Sehokelo sa HA-004-F se etselitsoe tšebeliso ea indasteri, se netefatsa likhokahano tse tšepahalang le tse sebetsang hantle libakeng tse thata. Kaho ea sona e matla le mokhoa o sireletsehileng oa ho notlela li etsa hore e be ntle bakeng sa litsamaiso tsa bohlokoa, e fana ka botsitso le ho tšoarella.

Sehokelo sena se fana ka tšireletso e ntle khahlanong le lerōle, mongobo le litšila tse ling, se netefatsa likhokahano tsa motlakase tse sireletsehileng le tse sireletsehileng libakeng tse thata. Lihokelo tsa HA-004-F tse boima li tla ka litlhophiso tse fapaneng ka palo e fapaneng ea li-pin le boholo ba likhetla, li fana ka litharollo tsa ho iketsetsa khokahano ea matla, lets'oao, kapa data.

Ka lebaka la moralo oa eona o bonolo, sehokelo sa HA-004-F se ka kenngoa le ho hlokomeloa kapele le ka bonolo. Sena se fokotsa mosebetsi le nako, se nolofalletsa ho kenngoa tšebetsong le tlhokomelo e sebetsang ea litsamaiso tsa motlakase. Qetellong, sehokelo se boima sa HA-004-F se hlahella e le khetho e ntle bakeng sa lits'ebetso tse thata tsa indasteri, se tšoarella ka ho sa feleng, ts'ebetso e tsitsitseng, le ho kenngoa ho bonolo. Ka likhetho tsa sona tse matla tsa kaho le tse feto-fetohang, sehokelo sena se fana ka tharollo e sireletsehileng le e sebetsang bakeng sa litlhoko tsohle tsa hau tsa khokahano. Khetha lihokelo tsa HA-004-F bakeng sa khokahano e tšepahalang le e tšoarellang.