
Mefuta e fapaneng ea lihlahisoa tsa BEISIT e akaretsa hoo e ka bang mefuta eohle e sebetsang ea lihokelo 'me e sebelisa li-hood le mefuta e fapaneng ea matlo, joalo ka li-hood tsa tšepe le tsa polasetiki le matlo a HA, letoto la HB, litsela tse fapaneng tsa cable, matlo a kentsoeng ka bulkhead le a kentsoeng holim'a metsi esita le maemong a thata, sehokelo se ka boela sa phetha mosebetsi ka mokhoa o sireletsehileng.
| Sehlopha: | Kenyelletso ea mantlha |
| Letoto: | A |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | 1.0-2.5mm2 |
| Sebaka sa karolo e tšelang mokhanni: | AWG 18 ~ 14 |
| Motlakase o lekantsoeng o latela UL/CSA: | 600 V |
| Impedance ea ho kenya: | ≥ 10¹º Ω |
| Khanyetso ea ho ikopanya: | ≤ 1 mΩ |
| Bolelele ba mothapo: | 7.5mm |
| Ho tiisa torque | 0.5 Nm |
| Mocheso o fokotsang: | -40 ~ +125 °C |
| Palo ea lintho tse kenyellelitsoeng | ≥ 500 |
| Mokhoa oa khokahano: | Seteishene sa screw |
| Mofuta oa mosali oa monna: | Hlooho ea monna |
| Tekanyo: | 10A |
| Palo ea lithupa: | 3+PE |
| Phini e fatše: | E |
| Hore na ho hlokahala nale e 'ngoe kapa che: | No |
| Boitsebiso (Kenya): | Polycarbonate (PC) |
| 'Mala (Kenya): | RAL 7032 (Molora oa majoana) |
| Lisebelisoa (lipini): | Motsoako oa koporo |
| Bokaholimo: | Sekoahelo sa silevera/khauta |
| Tekanyetso ea ho thibela lelakabe la thepa ho latela UL 94: | V0 |
| RoHS: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| Mokhelo oa RoHS: | 6(c): Metswako ya koporo e na le lead e fihlang ho 4% |
| Boemo ba ELV: | Finyella litekanyetso tsa ho se lokolloe |
| RoHS ea Chaena: | 50 |
| Lintho tsa REACH SVHC: | E |
| Lintho tsa REACH SVHC: | lead |
| Tšireletso ea mollo ea koloi ea terene: | EN 45545-2 (2020-08) |

Sehokelo sa HA-003-F se boima, ke tharollo e phethahetseng bakeng sa litlhoko tsohle tsa hau tsa khokahano ea indasteri. Se etselitsoe ho fihlela litlhoko tsa lits'ebetso tse boima, sehokelo sena se matla le se tšepahalang se fana ka likhokahano tse sireletsehileng le tse sebetsang hantle lits'ebetsong tsa hau tsa motlakase le tsa elektroniki. Lihokelo tsa HA-003-F tse boima li hahiloe ho mamella maemo a thata ka ho fetisisa a tikoloho, e leng se etsang hore li be ntle bakeng sa mechini ea indasteri, litsamaiso tsa othomathike le lits'ebetso tse ling tse thata. Kaho ea sona e thata e netefatsa ho tšoarella le ho phela nako e telele, esita le libakeng tse thata ka ho fetisisa tsa ts'ebetso. Ka mokhoa oa eona o bonolo le o sireletsehileng oa ho notlela, sehokelo sa HA-003-F se fana ka khokahano e tšepahalang le e tsitsitseng, e fokotsang kotsi ea ho khaoloa ka phoso le ho netefatsa ts'ebetso e sa sitisoeng. Sena se etsa hore e be khetho e phethahetseng bakeng sa litsamaiso tsa bohlokoa moo ho tšepahala ho leng bohlokoa.

Sehokelo se fana ka tšireletso e phahameng ea ho kena khahlanong le lerōle, mongobo le litšila tse ling. Sena se netefatsa hore likhokahano tsa hau tsa motlakase li lula li sireletsehile, esita le libakeng tse thata le tse boima. Lihokelo tse boima tsa HA-003-F li fumaneha ka mefuta e fapaneng ea litlhophiso, ho kenyeletsoa palo e fapaneng ea li-pin le boholo ba likhetla, e leng se lumellang litharollo tsa khokahano tse feto-fetohang le tse ka fetoloang. Hore na o hloka khokahano ea motlakase, lets'oao kapa data, sehokelo sena se u koahetse.

Ka lebaka la moralo oa eona o bonolo ho o sebelisa, sehokelo sa HA-003-F se potlakile ebile se bonolo ho se kenya le ho se hlokomela. Sena se boloka nako le boiteko, se lumella ho kenngoa le ho hlokomeloa ha litsamaiso tsa motlakase ka katleho. Ka bokhutšoanyane, sehokelo se boima sa HA-003-F ke khetho e phethahetseng bakeng sa lits'ebetso tse hlokang boiteko tsa indasteri, se fana ka ho tiea, ts'ebetso e tšepahalang le bonolo ba ho se kenya. Ka kaho ea sona e thata le tlhophiso e feto-fetohang, sehokelo sena se fana ka tharollo e sireletsehileng le e sebetsang hantle bakeng sa litlhoko tsohle tsa hau tsa khokahano. Khetha lihokelo tsa HA-003-F bakeng sa khokahano e tšepahalang le e tšoarellang eo u ka e tšepang.